DOPLŇKOVÉ SLUŽBY • SHOP


Prodej aromaproduktů

Aromaterapeutická kosmetika, široký výběr éterických olejů, rostlinné oleje za studena lisované k vnějšímu i vnitřnímu použití a ke kulinářským účelům, různé doplňky pro aromaterapii – aromalampy, difuséry, aj. od Nobilis Tilia, 1.Aromaterapeutická Karel Hadek, Oshadhi, Primavera, ekoparfémy firmy Derbe z Toskánska atd.
Dodavatele a jejich výrobky velice pečlivě vybírám  -  vysoká kvalita je podmínkou. Nabídku průběžně rozšiřuji a prověřuji.

Odborné poradenství v aromaterapii

Odborné poradenství a konzultace se zřetelem na individuální potřeby klienta, pro výběr produktů i aromaterapii obecně  -
300 Kč/hod. Pro stálé klienty zdarma jako součást terapie a ošetření.

Míchání kompozic a směsí éterických olejů na domácí použití

Při nachlazení, bolestech kloubů a zad, bolestech hlavy a migrénách, ekzémech, menstruačních bolestech a jiných akutních či chronických potížích, pro harmonizaci duševního rozpoložení, podporu v těžkých dobách či složitých životních situacích, pro radost všedního dne.
Orientační cena: 150 Kč za jednotlivou kompozici, tj. 30ml olejové směsi.
Konečnou cenu upřesňuji předem - závisí na druhu a množství použitých éterických olejů.

Prodej dárkových kupónů

Na masáže a další zde uvedené služby.

Lektorská činnost, přednášky a osvěta zaměřená na aromaterapii

Příjemné strávení odpoledne či vhodný dárek pro zaměstnance, přátele, kamarádky, firemní klienty – objednejte jim zajímavou přednášku / workshop o světě vůní - téma a koncepce přednášky možná dle domluvy. Zaručuji vždy zábavné, obohacující a voňavé téma v přátelském kruhu, spojené s vytvořením vlastního aroma-produktu (např.osobního parfému, krému, koupelového oleje apod.)

Základní kurz aromaterapie - vhodný pro všechny ty, kteří, kteří chtějí správně používat éterické oleje a proniknout do tajů aromaterapie, délka a náplň kurzu dle dohody /  2denní kurz certifikovaný Asociací českých aromaterapeutů - cca 18 vyučovacích hodin (obvykle 2 dny výuky) - náplň sdělím na vyžádání.
Kurzy aromaterapie různého zaměření vypisuji v průběhu celého roku, sledujte web – NOVINKY.