ÚVOD‎ > ‎NOVINKY‎ > ‎

KURZ AROMATERAPIE 2017

přidáno: 7. 4. 2016 4:36, autor: Michaela Fučíková   [ aktualizováno 1. 8. 2016 3:55 ]
AROMATICKÉ OLEJE PRO NÁŠ ŽIVOT  
série setkání s aromaterapií v ESSENTIA-studio Český Krumlov v r.2017

Praktický kurz zaměřený na aromaterapii přináší informace, které jste o éterických olejích zatím nevěděli a to, co už znáte propojíme s novým poznáním. Vše vyzkoušíme na vlastní nos a ukážeme si, jak tyto dary přírody aplikovat pro podporu našeho zdraví a spokojeného života. Dozvíte se, jak si obohatit svůj život o účinnou pomoc, která je na dosah ruky. Součástí je míchání osobní vonné kompozice a krému dle vlastního přání, konkrétní návody a recepty pro použití éterických olejů pro jakoukoliv potřebu - např.pro podporu uzdravení, pro kosmetické účely, podporu duševního rozpoložení apod.  Kurz přináší cenné informace a rady pro bezpečné a správné používání aromatických olejů, jejich správnou volbu, rady pro jejich nákup a mnoho dalšího. Uskuteční se ve 3 až 4 sobotních termínech během celého roku tak, abychom mohli aktuálně reagovat na aplikaci aromaterapie v daném ročním období.

Absolvování prvního kurzu je nezbytnou podmínkou pro účast na dalších nadstavbových částech. První část kurzu lze absolvovat i samostatně - nabídne možnost cele se zorientovat v problematice správné aplikace aromaterapie.

Konkrétní termín pro zahajovací kurz na r.2017 bude vypsán v prosinci 2016, sledujte tento web.
Můžete se přihlásit či dotázat na: fucikova.michaela@email.cz či na tel. č.721 356 357.

Kurzovné: 950 Kč / 1 díl kurzu

V ceně kurzu: lektorné, skripta, materiál a pomůcky pro výrobu harmonizační směsi, malý aroma-dárek na zahajovacím dílu,
vždy je připraveno drobné občerstvení.

S sebou: poznámkový blok, psací potřeby.