Srdečně Vás vítám... v prostoru, kde je možné se zastavit, vydechnout, zamyslet  se nad koloběhem věcí - zklidnit se a dostat možnost načerpat novou sílu - v prostoru, kde je možné vydat se vstříc větší rovnováze, radosti a životní harmonii.
 
Co u zde najdete? Jako poradce Feng Shui Vám mohu pomoci s otázkou zdravého a spokojeného bydlení, neboť prostředí, ve kterém dlouhodobě pobýváme, má na náš život zcela zásadní vliv.

Péče, kterou vlastnímu životu dáváme, je dalším důležitým příspěvkem ke zlepšení kvality našich dnů - v ESSENTIA-studio můžete vstoupit do krásného, velmi nápomocného a díky úžasným vůním až magického světa aromaterapie - jsem odborná aromaterapeutka a certifikovaná lektorka  Asociace českých aromaterapeutů (AČA) s již obsáhlou praxí a dlouholetými zkušenostmi. Průběžně se vzdělávám ve všech potřebných oblastech, abych  pro své klienty byla stále dobrým a erudovaným průvodcem na cestě k nalézání rovnováhy - poznání příčiny, propojení souvislostí, citlivý přístup ke každému jedinci, vnímání individuality každého - to jsou zásadní pilíře mého přístupu, vyznávám Etický kodex AČA. Přijďte a nechte se hýčkat přirozeným a krásným světem vůní, jemnými ale hlubokými účinky bylin, přetavenými do čistých éterických a rostlinných olejů - tyto na první pohled možná nenápadné dary přírody si v našem životě poradí s mnohým. Ve spojení s holistickou masáží je to silný, hluboký a po všech stránkách regeneračně-harmonizační zážitek. 

Nedílnou součástí mého života je zájem o vinařství a víno. Společně s mým manželem připravujeme vybranou prodejní nabídku vín, která dovážíme do ČR napřímo od našich spřátelených vinařů. Více přímo v sekci Víno.

Ráda Vás také uvítám na svém workshopu, čas od času pořádám zajímavé přednášky a kurzy.
 
Pokud si potřebujete odpočinout, načerpat novou energii, utřídit si myšlenky, potěšit své smysly, podpořit své tělo na cestě k uzdravení nebo zharmonizovat prostředí, ve kterém bydlíte či pracujete, prostě pocítíte potřebu zkvalitnit svůj život a obohatit ho o cokoliv z uvedeného, jste zde správně.
        Těším se na naše vzájemné setkání na této cestě, kde budu ráda Vaším průvodcem...
                                                                                   Michaela

 
       Více o mně - vzdělání a zkušenosti z oblastí:
 
 

AROMATERAPIE

AROMATERAPIE
holistické masáže

FENG SHUI

harmonizace bydlení

VÍNO

harmonické chutě a vůně