https://www.facebook.com/2004306269710510/
VÍNORéva vinná je matkou vína, půda a poloha vinice jsou otcem vína a ročník sklizně hroznů je jeho osudem. Konečná podoba vína však závisí na umění člověka, který ho ztvárnil.

(Vilém Kraus, Jiří Kopeček - Setkání s vínem)

Objevování krás a tajů ukrytých v tomto úžasném nápoji - zprvu pouhý zájem, který postupně přerostl v profesionální záměr. Spolu s aromaterapií jsou to dnes již poslední disciplíny, při kterých je používána bystrost a vytříbenost našeho vývojově nejstaršího smyslu – čichu a při kterých si naplno užíváme produktů z čisté přírody.

Nabídku a výběr vín pro Vás připravujeme společně s mým manželem. Přehled vinařství, s jejichž víny obchodujeme, najdete níže. Obě vinařství jsme objevili na našich soukromých cestách, vztahy s jejich majiteli jsou dnes již založeny na osobním kontaktu. Jsme zajedno s jejich filosofií a jejich vína považujeme za velmi harmonická a krásná. Cítíme, že stojí za to, přiblížit je dalším milovníkům tohoto nápoje.
 
Nejbližší akci, kde nás můžete s uvedenými víny potkat, naleznete v sekci NOVINKY.

Uspořádáme pro Vás ŘÍZENOU DEGUSTACI / OCHUTNÁVKU, sestavenou z vín uvedených vinařství.

Všechna vína je možné nakoupit přímo u nás, či je zaslat zásilkovou službou - cena vína se v tomto případě navyšuje o cenu dopravného.

Dotazy na aktuální stav skladu, možnosti cenově zvýhodněných odběrů, a jiné informace ohledně nabídky vín rádi zodpovíme telefonicky či emailem.


Těšíme se na Vás při setkání nad krásnými víny.Navštivte náš E-SHOP >>

Zásady nakládání s osobními údaji >>

Michaela Fučíková
ESSENTIA-studio, s.r.o.